Opadająca stopa i interpretacja RM

Problem - opadająca stopa. Czy mogę prosić o interpretację wyniku RM? Cechy lumbalizacji segmentu S1 kości krzyżowej (do weryfikacji w RTG). Tarcza S1-2 jest wyraźnie hipoplastyczna w porównaniu z pozostałymi tarczami kręgosłupa lędźwiowego. L5-S1 - obniżenie sygnału tarczy m-k w obrazach T2 zależnych, odpowiadające jej częściowej dehydratacji. Niewielka tylna centralna protruzja materiału tarczy m-k, bez cech ucisku struktur nerwowych. Stożek końcowy na poziomie L1-2, bez zmian ogniskowych.

Opadająca stopa prawdopodobnie jest spowodowana uszkodzeniem nerwu strzalkowego. Jeśli kręgosłup jest jak w opisie przyczyna może być poniżej , w przebiegu nerwu kulszowego