Porażenie nerwu strzałkowego podczas operacji wstawienia endoprotezy stawu biodrowego

witam, 26 lutego moja mama miala operacje wstawienia endoprotezy stawu biodrowego, w wyniku operacji doszlo do porazenie nerwu strzalkowego(opadla stopa) mama znajduje sie obecnie na oddziale intensywnie rehabiltacji z bardzo marnym skutkem... brak poprawy a wrecz coraz gorze(duza opuchlizna btak mozliwosci poruszania palcami) wykonane EMG nie wskazalo odnerwienia, operator rowniez zapewnia ze nie zostalo nic uszkodzone mechanicznie.. Co mamy robic?

Czekać.
Wskazana elektrostymulacja nerwu strzałkowego i rehabilitacja.
Jeśli opadająca stopa poważnie utrudnia chodzenie wskazane stosowanie dynamicznej ortezy na opadającą stopę Easy Walk AFO 10T lub podobnej