Jak leczyć osobę z zaniżoną temperaturą ciała?

Temperatura ciala jak mierzy ciagle 35,4 i roznie tak zazwyczaj do 36 ,widac jak wstaje zmeczona,wzdycha,slaba,fakt byl teraz tydzien jak i jadla ,wstala niespocona,nic nie mdlilo,pelna energii,az sie chcialo zyc mowi i patzrec na mame,a tak teraz kolejny dzien z potliwoscia ,np zje cos mdli,czesto sika,a nerki wyszly ok prosze pomocie moze doradzicie co moglo by byc wyszly guzki dwa tarczycy,ale malutkie i lekarz powiedzial ze to lagodne guzki ,ze dieta i jesli chce moze pojsc na buopsje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest przeanalizowanie wszystkich wyników i być może dolecenie odpowiednixh badań. Ciężko jest coś więcej powiedzieć nie widząc pacjenta