Jak leczyć ostrogi piętowe?

Witam chciałam się zapytać jak leczyć ostrygi piętowe. Miałam już blokady po dwie na każdą stope ale ból nie ustał (ustaje). Co zrobić i jak je leczyć tak aby ból ustał?

Dzień dobry

Podstawą leczenia zapalenia rozcięgna podeszwowego (tzw ostróg piętowych) jest specjalna rehabilitacja która powinna obejmować nie tylko zabiegi przeciwzapalne ale przede wszystkim ćwiczenia rozciągające.

Pozdrawiam
Krzysztof Bryłka - chirurg stopy i stawu skokowego