Jak leczyć pękanie skóry na palcach?

24letni SYN ma problem z dłońmi, wewnętrz na zajęciach palców pęka mu skóra. Był u dermatologia prywatnie i na NFZ.Przepisano mu maści i zyrtyc. Nie ma poprawy.Proszę o poradę

Ciężko coś więcej doradzić nie widząc skóry, nie napisała Pani również jakie maści ma przepisane. Na pękającą skórę skuteczny jest dernilan bez recepty dostępny w aptece- przyspiesza namnażanie sakórka i szybsze gojenie ran.