Jak leczyć pieczenie i swędzenie pochwy?

Witam. Mam pewien problem. Od około trzech dni czuję pieczenie i swędzenie pochwy na zewnątrz i bardziej w środku, do tego jest bardzo zaczerwieniona, a wydzielina ma konsystencję twarożku. Ponadto dwa dni temu miałam dostać miesiączkę, a do tej pory jej nie ma. Czy ma to ze sobą jakiś związek? Nie mam podstaw do podejrzewania ciąży, ale jednak stresuję się całą sytuacją. Dodam jeszcze, że wizytę u ginekologa mam 24.10. proszę o pomoc

Lek. Michał Lenard

Pani objawy sugerują infekcję pochwy, prawdopodobnie grzybiczą. Ginekolog zleci odpowiednie antybiotyki, po których objawy powinny ustąpić. Pozdrawiam!