Jak leczyć podejrzenie tężyczki utajonej?

Niedawno wykonałam próbę tężyczkową (podejrzenie tężyczki utajonej). Wyszła ona wybitnie dodatnia. Wykonałam do tego badania krwi. Magnez w normie, wapń (zarówno całkowity jaki i zjonizowany) też, sód, potas również. Jedynie witamina D3 na granicy normy. W jaki sposób leczyć w tym momencie tę przypadłość?

Witam!
Próby tężyczkowe wypadają dodatnio u bardzo dużego procenta "nerwicowców" i o dziwo leczenie nerwicy daje pozytywny efekt dotyczący prób tężyczkowych. Czy pod rozpoznaniem "tężyczka utajona" kryją się jakieś objawy, czy jest to jedynie hasło. Chcę zauważyć, że leczymy zawsze jakieś objawy chorobowe, a nie badania dodatkowe! Sprawą powinien zająć się psychiatra, psycholog lub psychoterapeuta.
Powodzenia
W. Łuczkowski.