Jak leczyć pogłębioną lordozę z lewostronną skoliozą?
Witam. Badanie RTG wykazało pogłębiona lordoze z lewostronna skolioza. Co to oznacza? Jak leczyć?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Oznacza to boczne skrzywienie kręgosłupa i poglebienie fizjologicznego wygięcia kręgosłupa. Wskazana kontrola w Poradni Rehabilitacyjnej, gdzie zostaną dla pani dobrane odpowiednie ćwiczenia, aby zapobiegać nasieniu zmian.
Pozdrawiam