Lewostronne wygięcie kręgosłupa lędźwiowego
Witam. Proszę o zinterpretowanie badanie Rtg. Lewostronne wygięcie kr. lędźwiowego. Poza tym obraz kr.lędźwio-krzyżowego bez zch.mian patologicznych

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Dzień dobry,
Opis mówi o bocznym, lewostronnym skrzywieniu kręgosłupa w odcinku lędźwiowym (tzw skoliozie). Może się Pan skontaktować z fizjoterapeutą, który wytłumaczy jak dalej postępować i co robić by wada się nie pogłębiała.
Pozdrawiam