Jak leczyć potówki na rękach?

Dzień dobry, mam 63 lata i od paru lat walczę bezskutecznie z potówkami na rękach kiedy tylko temperatura przekracza 20stopni. Pojawiają się masowo po nocy na otwartych częściach dłoni, między palcami i przy paznokciach. Najpierw czerwony pęcherzyk potem ropieje i po 4-5 dniach usycha i zdzieram skórę. Jak mogę sobie pomóc?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl