Co może być przyczyną tych plam na rękach?

Witam Co jakiś okres na rekach (okolice łokcia - wewnętrzna strona, oraz pępka) pojawiają się czerwone plamy lub zaczerwnienie. Po dniu lub dwóch samo znika i nie ma ani śladu. Co to może być, lub jaka może być przyczyna??

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl