Jaka może być przyczyna tych plam na dłoniach i stopach?

Witam serdecznie. Od jakiegoś czasu robią mi się plamy pomarańczowe trochę brązowe na dłoniach lub stopach. Dziwne bo dzieje się też tak mojemu mężowi i nikomu więcej w rodzinie. Nie swędzi nie boli ale nie da się zmyć. Pojawiają się a potem znikają i znów pojawiają. Jaka to może być przyczyna? Nigfy tak nie mieliśmy. Prosimy o pomoc!!!

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl