Jaka może być przyczyna plam w kącikach ust?

Dzień dobry. Posiadam na brodzie po dwóch stronach bardzo blisko kącików ust dwie plamy. Rok temu dokładnie o tej porze również one się pojawiały w tych samych miejscach, na zimę zniknęły. Po lamy są suche, często po jedzeniu zaczyna mnie to bardzo piec i jak ruszam ustami. Na plamach pojawia się nalot biały. Jest to dość uciążliwe. W ostatnim czasie miałem sporo stresujących sytuacji, piję dużo kawy, czasem cokolwiek bym nie zjadł to się nasila Jaka może być tego przyczyna?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl