Przebarwienia w kącikach ust

Dzień dobry Od około dwóch lat mam w kącikach ust (po obu stronach) takie jakby przebarwienie. Wygląda to trochę, jakbym był ubrudzony jakimś sosem. Raczej nie są to zajady, ponieważ zażywałem wszelkiego rodzaju maści i witamin. Wygląda to niezbyt ładnie. Nie mam pojęcia co to jest. Proszę o pomoc.

Przydałoby się przynajmniej zdjęcie. Z samego skąpego opisu trudno jest coś sensownego doradzić. Wielkość, kolor, łuszczenie, położenie....