Co jest powodem pojawienia się czerwonych plam na dłoniach?

Dzień Dobry, Od kilku miesięcy pojawiają sie na moich dłoniach małe czerwone wypukłe kropki wyglądają jak takie "pryszczyki" aczkolwiek są suche i nie maja nic w środku, pojawiały się nie regularnie i znikały po kilku dniach zanim zdążyłam dotrzeć na wizytę u dermatologa. jak już wizyta się odbyła jeden z lekarzy stwierdził ze to jest realcja po lekowa leków nie biore. Od wczoraj objawy się nasilają pojawiło się swędzenie i opuchlizna dłoni następna wizyta najwcześniej za 6dni:(

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć

Prawdopodobnie jest to efekt reakcji alergicznej.
Proponuję po pojawieniu się zmian zgłosić jak najszybciej do internisty lub lekarza rodzinnego,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl