Jak leczyć problemy ze wzwodem u 40-latka?

Mam 40 lat i problem ze wzwodem robi sie coraz bardziej uciazliwy dla mnie i partnerki. Bedac nastolatkiem zauwazylem ze wzwod nie jest pelny ( czlonek nie jest twardy i sztywny) lecz wtedy nie zwracalismy na to wiekszej uwagi. Zadko kiedy stosunek trwa dluzej niz 5min. Szybki wytrysk i pol twardy czlonek nie wrozy dobrze naszemu zwiazkowi. Nie wiem co robic jak to leczyc i jakiego lekarza prosic o pomoc w leczeniu o ile jest to mozliwe

Dzień dobry. W pierwszej kolejności powinno się poprawić wzwód.
W Krakowie przyjmuje dr A.Sipiński, przyjeżdżający z Katowic.
Pozdrawiam. JW, Poznań. 2/18 blog seksuologia.com