Osłabienie wzwodu podczas próby stosunku

Mam 20 lat prowadze zdrowy styl zycia jednak jeszcze tego nie zrobilem. Próbowałem już pare razy ale za kazdym razem w momencie wprowadzenia do pochwy staje sie to nie mozliwe poniewaz czlonek staje sie zbyt miekki, nie osiaga pełnego wzwodu. Natomiast gdy wydaje sie ze osiagnal pełny wzwod to po załozeniu prezerwatywy staje sie to samo. Prosze o pomoc, poniewaz staje sie to coraz wiekszym problemem dla mnie i mojej dziewczyny.

Znany katowicki gabinet jest także przy ul.Mikołowskiej, Pana dr A.Sipińskiego.
Warto napisać, że problemy przy inicjacji są częste i rokowanie jest zwykle dobre.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Witaj!

Wielu męzczyzn boryka sie z tym problemem , najczęsciej jest to spowodowane narastającym ciągle napięciem seksualnym , a brak rozładowania tylko ten stan zwiększa. roszę umówić się na, porade do psychologa- seksuolga w swojej okolicy, który zaleci odpowiednie postępowanie . Są ćwiczenia , które pomogą panu poradzić sobie z tą sytuacją. Pozdrawiam