Osłabienie wzwodu a sposoby na jego utrzymanie

co zrobic zeby podczas wzwodu znajdujaca sie krew w cialach jamistych szybko nie odplywala. Uniemozliwia to odbycia stosunku poniewaz penis staje sie miekki

Dzień dobry.

W miarę upływu lat u mężczyzny wzwód członka może już nie być wystarczający do odbycia satysfakcjonującego stosunku. Sugerowałbym wizytę u lekarza-specjalisty (androloga, urologa, seksuologa), który mógłby zaproponować odpowiednie wsparcie farmakologiczne.

Z "domowych" metod ćwiczenia członka najprostszym jest ćwiczenie polegające na naprzemiennym ściskaniu i rozluźnianiu mięśni Kegla (bezpośrednią obserwację, "jak to działa" można przeprowadzić podczas oddawania moczu - ściśnięcie mięśni powoduje zatrzymanie strumienia).

Na rynku dostępne są również różnego rodzaju pierścienie, które po nałożeniu na członek utrudniają odpływ krwi z ciał jamistych i powodują dłuższe utrzymanie wzwodu.

Pozdrawiam.

Na sprawność seksualną ma wpływ stan zdrowia, a mniej wiek.
Z punktu widzenia medycyny seksualnej jest Pan młody,
Stan zdrowia zaś i przyczyny osłabienia ukrwienia powinien ustalić lekarz seksuolog.
Przestrzegam przed kupowaniem nielegalnych kamagr i innych z niepewnego źródła...
Po pierwsze diagnostyka, potem szybkie naregulowanie erekcji.
Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Przyczyny i mechanizm zaburzeń erekcji - trudność z uzyskaniem lub utrzymaniem wzwodu - powinien zdiagnozować lekarz seksuolog lub lekarz urolog. Na tej podstawie będzie mógł doradzić najskuteczniejszą formę poprawy Pana życia seksualnego.

Pozdrawiam!