Problemy o osiągnięciem pełnego wzwodu u 25-latka

mam 25 lat i mam bardzo frustrujący mnie problem, chodzi o zaburzoną fizjologię mojego wzwodu. Problem nie jest na tyle poważny, że nie mogę odbyć stosunku, jednak wg mnie problem istnieje. Kiedy byłem młodym chłopcem pamiętam, gdy dostawałem erekcji, utrzymywała się przez dłuższy czas i nie chciała ustąpić. W okresie dojrzewania zauważyłem, że mój penis podczas wzwodu nie osiąga swoich 100% możliwości. W momencie napięcia mięśni kegla unosił się do góry i był mocno twardy, jednak w momencie roz

Jeśli problem Pana bardzo frustruje, jak Pan pisze, mimo, że kontakty seksualne są możliwe - to radzę zasięgnąc opini na konsultacji u lekarza seksuologa. Bywają potrzebne badania. Jest to ważne zagadnienie, nie należy liczyć na rozwiązanie problemy Pana niepokojącego przez internet.
Ewentualne pobieranie preparatów bez zalecenia specjalisty może być krzywdzące dla Pana.
Pozdrawiam Pana. JW, www.seksuologia.com