Jak leczyć przedwczesny wytrysk u 32-latka?

Mam problem z przedwczesnym wytryskiem. byłem u urologa, który przepisał mi następujące leki: priligy, krem emla, cialis i lekap. z zastrzeżeniem żeby nie łączyc tych leków, tylko sprawdzić który da najlepsze efekty. lekarz stwierdził tez zbyt krótkie wędzidełko i stwierdził żebym rozważył obrzezanie. Czy te leki mogą mi pomóc? czy taka terapia jest dobrze dobrana? Jeśli chodzi o obrzezanie to raczej się nie zdecyduje. czy krótkie wędzidełko może mieć wpływ na przedwczesny wytrysk?

Leki są odpowiednie - proszę je przetestować. Krótkie wędzidełko nie ma związku z przedwczesnym wtryskiem. Czasem może powodować ból podczas współżycia.

W tej odpowiedzi odniosę się tylko do kwestii zbyt krótkiego wędzidełka i jego wpływu na przedwczesny wytrysk (na pozostałą część pytania odpowiedziałem wcześniej). Najogólniej rzecz ujmując należy potwierdzić możliwość takiego wpływu. Jeśli ma Pan wątpliwości może Pan uzyskać drugą opinię udając się do innego urologa.
Poniżej informacja na temat krótkiego wędzidełka. Źródło: nietylkomoment.pl.
"Tak, jest to możliwe. Krótkie wędzidełko (elastyczne pasmo tkanki pod penisem, które pomaga odciągać napletek z żołędzi) może przyczyniać się do wywoływania PW (przedwczesnego wytrysku).
Jeżeli wędzidełko jest zbyt krótkie, ogranicza ruch napletka podczas erekcji, powodując nadmierną stymulację seksualną. Ponad 40% mężczyzn z pierwotnym PW (przedwczesnym wytryskiem) ma krótkie wędzidełko.
Mężczyźni z PW (przedwczesnym wytryskiem) i krótkim wędzidełkiem powinni skontaktować się z lekarzem, który rozważy zasadność przeprowadzenia frenulektomii (chirurgiczne usunięcie napletka)."
Pozdrawiam serdecznie!