Jaki lek na przedwczesny wytrysk?

Witam Niestety jestem jedną z osób dotkniętych problemem przedwczesnego wytrysku , ostatnio zacząłem stosować lek Prilligy niestety lek nie pomaga , czy w takim razie inne leki są w stanie mi pomóc ?

Rzeczywiście, niedawno wprowadzony do lecznictwa Priligy (dapoksetyna) okazała się nie takim cudownym lekiem, jak spodziewaliśmy się. Na szczęście można skutecznie leczyć PW innymi lekami (np. z grupy SSRI). Proponuję udać się do lekarza seksuologa, by potwierdzić rozpoznanie, dobrać odpowiedni lek i ustalić plan leczenia.