Jak leczyć przedwczesny wytrysk u 47-latka?

Witam mam pytanie odnośnie. mojej przypadłości chodzi o przedwczesny wytrysk czy są skuteczne leki na tą. chorobe jeśli można ją tak nazwać bardzo proszę o poradę

Dzień dobry,

Podał Pan zbyt mało informacji, aby można było udzielić wiążącej odpowiedzi.
Biorąc jednak pod uwagę Pański wiek, sugerowałbym konsultację u lekarza pierwszego kontaktu, który mógłby zlecić podstawowe badania dotyczące stanu Pańskiego zdrowia, względnie skierować Pana do urologa, który po przeprowadzeniu powyższych badań, mógłby przepisać Panu odpowiedni specyfik.

Jeżeli w wyniku przeprowadzonych badań okaże się, że przyczyny przedwczesnego wytrysku mają podłoże psychologiczne, a nie medyczne, należałoby posiłkować się pomocą seksuologa.

Pozdrawiam

Dzień Dobry.

Proponuję wizytę u lekarza urologa, który oceni czy problemy, o których Pan wspomina są organiczne czy psychogenne.
Jeśli wykluczy organiczne to wskazana jest wizyta u seksuologa.

D.Pysz-Waberski
www.nadżycie.pl
FB: @nadzycie