Jak leczyć przewlekły ból głowy wywołany stresem?

Czy znacie  jakieś metody na przewlekły b. Mocny ból głowy, bezsenność, nerwice wywołane przez ogroooomną przemoc gł. Psychiczną stosowaną na mnie nieustannie od kilkunastu lat gł. Przez rociców i braci, albo sposoby na zarabianie, gdy się ma takie objawy i do tego jest się nie w pełni sprawnym fizycznie ( złamany bark, zerwany biceps) - np. W tv, prasie, pisarstwie, tel., radiu , polityce, internecie , itp. jestem zdesperowany i mogę spróbować wszystkiego - i w ciężkim stanie psychicznym ... ? Z góry wielkie dzięki :)

Witam!
Proszę zgłosić się do Poradni (Ośrodka) Leczenia Bólu i tam uzyska Pan z pewnością najlepszą poradę i pomoc. Jeżeli ból głowy ma charakter napięciowy i jest spowodowany problemami emocjonalnymi, to należy zwrócić się do Poradni Zdrowia Psychicznego, tam zbadają Pańskie nerwy, osobowość i indywidualnie dobiorą odpowiednie rozwiązanie problemu!
Życzę powodzenia W. Łuczkowski.