Jak leczyć ropną grzybicę paznokci?

Mam grzybice paznokci na duzych palcach u stop. Bylam u lekarza i stosowalam specjalne lakiery. Niestety nie dawaly efektow. Pewnego razu jeden z zagrzybionych paznokci bardzo spuchnal i zaczela sie tam gromadzic ropa. Bylam u lekarza, dal antybiotyk i dostalam kuracje tabletkami terbinafine przez 3 miesiace. Ostatecznie paznokiec ktory wczesniej spuchnal odpadl. Dodam, ze leczenie koncze za 20 dni a nie widac zeby ten paznokiec rosl a odpadl juz 2 miesiace temu.Czy sa jakies szanse ze odrosnie?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że z czasem powinien odrosnąć, paznokcie zwłaszcza u stóp rosną dosyć wolno. proponuje udać się na kontrolę do lekarza dermatologa.