Jak zwalczyć grzybicę paznokci?

Witam chcialabym sie zapytac jak zwlaczyc grzybice paznokci u stop. Stosowalam wiele lekarstw od zeli po jakies mascie i lakiery na paznokcie i troszke pomoglo ale nie wiem czy dalej to stosowac czy obcinac te paznokcie czy one sie wylecza jak benda nie obcinane i tylko smarowane lekarstwem. prosze o jakas porade. Dziekuje

Dzień dobry,

Najlepiej będzie udać się do lekarza, który przepisze specjalny preparat na receptę. Te dostępne bez recepty mogą jedynie zaleczyć problem, który jednak i tak pozostanie.

Pozdrawiam serdecznie.