Jak leczyć rozrost raka płuc?

Dzień dobry. Mój maz choruje na raka płuc drobnoziarnistego z przerzutami do kosci w wielu miejscach. W maju przyjął pierwsza chemie po czym zrezygnował z niej. Pierwszego sierpnia zrobiliśmy kontrolne badanie CT. W maju rak był wielkości pieści teraz explodowal i całe prawe płuco jest zaatakowane. Powiedziano nam ze bez chemi ma jeszcze ok 6 tyg życia. W maju z chemia dawano mu do 6 miesięcy. Czy teraz rak zareaguje wogole na chemie? Jak tak to ile mu jeszcze zostało? Z góry dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko powiedzieć jaka będzie reakcja . Wskazana wizyta u lek chorób płuc