Jak leczyć skrzywienie prawostronne kręgosłupa i niespojony łuk?

Witam, Mam 19 lat posiadam Skrzywienie prawostronne kręgosłupa lecz w niewielkim stopniu i Niespojony łuk S1. Ból w moim przypadku jest czasami bardzo mocny. Chodzę na rehabilitację ale moim zdaniem nic mi nie daje obie zmiany wykryto mnie na badaniu rtg kilka miesięcy przed moją osiemnastką. Chciałbym się dowiedzieć po jakie leki najlepiej się udać do lekarza żeby uśmierzyły ból bo czasami nie mogę się przez to nawet na niczym skupić. I jakimi lekami/preparatami są leczone takie zwyrodnienia?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza rodzinnego i kierować sie jego zaleceniami