Jak leczyć szpotawe kolana i bóle stawów?

Poszukuje dobrego ortopedy , który mi pomoże. Mam szpotawe kolana, krzywe nogi od zawsze to był mój koszmar. Dużo czytalam o osteotomi i myślę że to mogłoby mi pomóc ale prywatnie kosztuje to ogromne pieniądze. Niestety oprócz aspektów wizualnych są tez problemy zdrowotne , nie mogę dużo biegać bo wtedy bolą mnie stawy -kolana i również kostki. Ogólnie chodzenie pow kilku h powoduje też ból w kostkach . Ostatnio doszły również ogromne bóle kręgosłupa . Moja praca wymaga ode mnie pozycji stojącej ok 10h dziennie . Bóle czasami są tak duże , że muszę brać leki przeciwbólowe. W dzieciństwie stwierdzono u mnie skolioze spowodowana nierównością kończyn. Bardzo bym chciala udać się do dobrego ortopedy , który mi pomoże (a operacje czy są możliwe choć w części sfinansowane przez NFZ? )poszukuję namiarów na specjalistów , odpowiedzi od specjalistów do których mogłabym się udać. Z góry dziękuję za odpowiedź i z niecierpliwością na nią oczekuje. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak jest to możliwe na NFZ, Proponuje udac Się do lekarza ortopedy najlepiej pracującego w oddziale ortopedycznym