Jak leczyć szumy uszne?

Rok temp bylam na koncercie I nabawiłam sie szumow usznych,zachwania row no wagi j bólu uszu,bol przeszedł,szumy zostały ale wyciszone,ale jednorazowych uvho troszke zostalo wrazliwe I teraz mam uczucie cisnienia w uchu,pulsacje mi I wrazi nie pewne go ucha.nie przechodzi przy ziewaniu,probie odblokowania ucha

Rok temu doznałaś ostrego urazu akustycznego na tym koncercie. Takie urazy akustyczne można wyleczyć lub zmniejszyć ich rozmiar w trzy dni po urazie. Teraz to już jest pozamiatane. Ale mogę spróbować Ci pomóc, przyjedź.