Jak leczyć te szumy uszne, niedosłuch o problemy z równowagą?

Witam mam 20 lat , ponad rok temu dostalam silnych zawrotow glowy, mialam zatkane uszy i szumy uszne, najsilniejsze objawy trzymaly sie tydzien . Leczono mnie wtedy sterydami ponieważ inne leki nie pomogly gdyz postawiono mi zla diagnoze . Aktualnie pozostaly mi szumy uszne ,niedosluch prawostronny i problemy z rownowaga zalezne od dnia ,cisnienia itp. Mam czesto nawracajace infekcje o roznym podlozu. Bylam juz u wielu lekarzy. Prosze o pomoc.

Jaki tryb życia, sen, dieta ??? Używki? palenie ?? Stresy ???

Konieczna pełna konsultacja; Opisy badań do interpretacji klinicznej ; po badaniu.... Najważniejszy PACJENT I OBJAWY Wyniki badań do interpretacji klinicznej Ważna ocena stanu ogólnego i neurologicznego, pełny wywiad i badanie, analiza wyników laboratoryjnych ! Ważny tez nastrój, sen; tryb życia i przyjmowane leki Pozdrawiam i zapraszam