Czy szumy uszne są powiązane z torbielą?

Dzień dobry, jestem 32 letnią kobietą, od listopada słyszę buczenie w głowie/uszach. Audiometr wyszedł ok, miałam wykonany rezonans w którym wyszła torbiel pajęczynówki przy lewej półkuli móżdżku do 9 mm grubości. Czy szumy uszne są powiązane z torbielą? Czy torbiel jest niebezpieczna? Jak można ją wyleczyć?

Konieczna pełna konsultacja, badanie; ogólny stan zdrowia, inne obciążenia. Ważne wszystkie aspekty zdrowia, także tryb życia, aktywność, nastrój, sen ;
Pozdrawiam i zapraszam