Jak leczyć ten świąd w jamie ustnej?

Witam od ponad miesiąca mam problem ze świądem w jamie ustnej wyszły mi też białe krostki w kącikach ust ale najbardziej swędzi mnie dolna warga i górna wewnątrz już nie mogę wytrzymać do kogo się udac rodzinny nie ma pojęcia nic nie widzi a ja z boku już nie mogę wytrzymać. Dodatkowo powiem że jestem po zabiegu leep związanego z hpv nie wiem jakim bo nie wychodzi w testach robiłam wymaz z gardła HPV też ujemny proszę o pomoc

Jak to lekarz rodzinny nie ma pojęcia? Przecież to nasz opiekun, przewodnik po świecie zdrowia, spowiednik, profilaktyk, rehabilitant. Może niech skieruje Panią do Poradni Schorzeń Błon Śluzowych Jamy Ustnej przy Klinice Dermatologicznej?