Pęcherzyki w jamie ustnej

Witam, mam pewnien problem. Zauważyłam, że w jamie ustnej pojawiły mi się pęcherzyki? Sama nie wiem jak to nazwać. Pierwszy pojawil sie 3dni temu( na dziaslach od wewn strony) a drugi(gorna warga). Malutkie, srodek zolty, miejsce bardzo zaczerwienione. C o to moze być? do jakiego lekarza się z tym wybrać? czym leczyć? Dziękuję za odpowiedź :) (mam 22 lata)

Powinna udać się Pani w pierwszej kolejności do periodontologa ( specjalisty w dziedzinie chorób błon śluzowych i przyzębia ), który przeprowadzi właściwą diagnostykę oraz wdroży odpowiednie leczenie.