Kłykciny kończyste sromu i podejrzenie brodawek w jamie ustnej

Witam, mam kłykciny sromu i podejrzenie brodawek w jamie ustnej i na gardle. Dziś poczułam swędzenie na dolnej wardze i po przyjrzeniu się zauważyłam malutkiego czerwonego jakby guzka. Co to moje być? Czy tam też mogła urosnąć? Jeśli tak to czy laryngolog przyjrzy się tej zmianę (niedługo mam wizytę) czy to temat dla dermatologa?

Lecz to u dermatologa, to choroba wirusowa błon śluzowych i niestety zakaźna, ktoś Cię tym poczęstował przy kontakcie seksualnym. Zmień partnera jak się już wyleczysz,