Przezroczysty pęcherz w jamie ustnej

Witam, w jamie ustnej po środku wargi wyrósł mi szary/przeźroczysty pęcherz. Mam go od półtora tygodnia, początkowo była to malutka gulka myslałem ze jest to krostka teraz jest większe i zaczyna mi przeszkadzać gdy zawadza o zęba. Czuje jakby w srodku byl jakis plyn, z reguly mnie nie boli chyba ze mocniej docisne. Nie wiem co z tym zrobic czy kupic cos w aptece czy udac sie do jakiegos lekarza. Prosze o pomoc ciagle sie powieksza.

Ten pęcherzyk to prawdopodobnie jest torbiel ślinowa. Nic w aptece na to nie ma. Trzeba udać się do gabinetu chirurgii stomatologicznej - tam rozwiążą problem.