Zgrubienie na śluzówce jamy ustnej po rozcięciu wargi zębami

Witam, miesiąc temu rozcielam wargę zebami, rana nie była szyta, i dziś pozostało mi na sluzowce jamy ustnej (wewnętrzna strona wargi) takie zgrubienie, zrost, gulka, masuje to ale nie Znika. Do jakiego lekarza sie z tym udać ? (stomatolog i ortodonta powiedzieli ze sie na tym nie znają). Czy moze póki co sie z tym wstrzymać ? Dziękuje.

Zdarza sie , ze takie niewielkie zgrubienie pozostaje juz...
Natomiast jesli chciałaby Pani uspokoić sie , skonsultować sie z lekarzem proponuję specjalistę chirurgii stomatologicznej lub chorób błony śluzowej jamy ustnej