Jak leczyć torbiel i bóle w kolanie?

Zdiagnozowany mam prze lekarza i wykonane U S G torbiel BEK ERA. Obecnie podczas chodzenia pod kolanem, mam potężny ból nie mogę chodzić i biegać choć mam wstawione endoprotezę biodra lewej nogi, kolano prawe również czeka na wstawienie w 2019 roku . Jak leczyć torbiel i ból w kolanie jakie wykonywać ćwiczenia i jakie rady jak pozbyć się bólu i torbielą proszę o pomoc z dziękuje z góry jakie stosować leki i ćwiczenia

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza ortopedy po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie