Jak leczyć uciążliwe szumy uszne w lewym uchu?

Dzień Dobry Od ponad 2 lat mam uciążliwe szumy uszne w lewym uchu. Radzę sobie raz lepiej a raz gorzej. Fakt mam niedosłuch ponoć odbiorczy umiarkowany , noszę aparat. Chodzę do laryngologa szukam przyczyny ale jest kiepsko. Mam dobry tympanogram ale odruchy strzemiączka w lewym uchu są bardzo słabe nie wiem czy w tym przypadku może to być przyczyna? Szum staje sie dokuczliwy w nocy gdy jest pora zaśnięcia radze sobie z tym czasem śpiąc w aparacie słuchowym, słuchając specjalnej muzyki do snu ale nie zawsze ten sposób działa czasem jest no po prostu tragicznie nie mogę wytrzymać czuje sie bezradna mam myśli że chciałabym wziąść pilniczek do paznokci albo nóż i z całej siły wepchać sobie do ucha.. nie radzę sobie z tym psychicznie czuje że to mnie zaczyna przerastać byłam z tym problemem u psychiatry z resztą u nie jednego i każdy na upór maniaka chcą mnie leczyć sertraliną która raczej pobudza i powoduje bezsenność i nie przynosi żadnych korzyści a ja poprostu chciałabym zasnąć bez szumu to moje marzenie aktualnie. Czy jest coś co mogłabym zrobić ?

A czy było badanie VENG?, można też wykonać EEG. Szumy uszne to zlożony problem, zasadna jest też diagnostyka stawu skroniowo-żuchwowego Francuzi z dobrym skutkiem stosowali Trental we wlewach kroplowych