Jak leczyć uraz oka u 34-latka?

Dzień dobry, 3 tygodnie temu miałem uraz oka spowodowany poparzeniem chlorem, zostałem przewieziony do szpitala gdzie okazało się, że rogówka uległa całkowitej erozji. Byłem leczony poprzez wit. A, krople nawilzające Celluvioc, Floxal EDO, Predi POS. Po 8 dniach gdy rogówka odrosła zostałem wypisany do domu. Praktycznie co godzine musze zakrapiać oko, naprzemian Celluvioc z Predni POS a na noc maćś z wit. A. Floxal EDO lekarz odstawił. Od kilku dni nie widzę poprawy, wszystko stoi w miejscu. Rano jak się budzę oko jest sklejone a w ciągu dnia po zakropieniu Celluvioc widzę ostro lecz po kilkunastu minutach znów gorzej. Blisko widzę wyraźnie, na odleglość jeśli się skupię, przymrużę oko to np. tekst mogę przeczytać bez problemu. Lekarz mówi, że rogówka jest szorstka i musi się wygładzić. Jak długo może to potrwać ? Dodam, że wnętrze oka, tęczówka, kanał łzowy itd nie były uszkodzone. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Witam. Jeżeli pytanie jest jeszcze aktualne to niestety ale takie urazy mogą goić się nawet kilka miesięcy. Otrzymałeś prawidłowe leczenie, przynajmniej takie daje się standardowo. Więcej nie da się powiedzieć bez osobistego zbadania.
Pozdrawiam i życzę zdrowia