Jak leczyć wiotkość krtani u niemowląt?

Dzień dobry.Mój 2 miesięczny synek ma wiotkość krtani strasznie ciężko przełyka ślinę przez co przestał pić z butelki i cały pokarm podaje przez sąde.Nasz lekarz twierdzi że dopóki nie przejdzie mu to będzie ciężko z karmieniem.Martwię się ponieważ zauważyłam że stan synka się pogarsza a lekarz nic z tym nie robi.Nie mam pojęcia do jakiego lekarza mam się jeszcze udać bo laryngolog też za bardzo nic nie pomógł.

w większości przypadków nie potrzeba wdrażać żadnego leczenia wyjątkiem są stany które znacznie wpływają na funkcjonowanie dziecka i w takich przypadkach konieczne jest leczenie zabiegowe natomiast żeby zakwalifikować do takiego leczenia potrzebne jest wyżej wspomniane badanie .

Jeśli jesteście państwo zainteresowani Zapraszam serdecznie na konsultację do Bydgoszczy posiadam taki sprzęt w centrum medycznym PESMED i na wizycie zostanie ono od razu wykonane.

nie potrzeba przygotowywać Dziecka w żaden sposób do takiej wizyty.

Nasze Centrum Medyczne zlokalizowany jest w Bydgoszczy na ulicy Sułkowskiego 15 telefon do kontaktu 501 232 629 konieczna jest wcześniejsza rejestracja na wizytę Warto aby dziecko zarejestrować w godzinach porannych na taką wizytę Gdyż w przypadku konieczności skierowania do szpitala na leczenie zabiegowe będziecie mogli państwo udać się z dzieckiem w celu zapisania na termin przyjęcia