Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 8 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak leczyć wiotkość krtani u niemowląt?

Dzień dobry.Mój 2 miesięczny synek ma wiotkość krtani strasznie ciężko przełyka ślinę przez co przestał pić z butelki i cały pokarm podaje przez sąde.Nasz lekarz twierdzi że dopóki nie przejdzie mu to będzie ciężko z karmieniem.Martwię się ponieważ zauważyłam że stan synka się pogarsza a lekarz nic z tym nie robi.Nie mam pojęcia do jakiego lekarza mam się jeszcze udać bo laryngolog też za bardzo nic nie pomógł.
KOBIETA, 33 LAT 10 miesięcy temu

Skuteczność balonikowania zatok

Balonikowanie zatok to jeden ze sposobów leczenia uciążliwego, ciągle nawracającego zapalenia zatok. Obejrzyj filmik i dowiedz się, jaka jest skuteczność tego zabiegu.

Przede wszystkim podała pani bardzo mało istotnych informacji Natomiast jeśli problemy Są tak duże to na pewno trzeba wykonać badanie fiberoskopowe czyli endoskopowe krtani dopiero wtedy będziemy wiedzieli Jaki jest dokładnie problem I jak można temu zaradzić.

w większości przypadków nie potrzeba wdrażać żadnego leczenia wyjątkiem są stany które znacznie wpływają na funkcjonowanie dziecka i w takich przypadkach konieczne jest leczenie zabiegowe natomiast żeby zakwalifikować do takiego leczenia potrzebne jest wyżej wspomniane badanie .

Jeśli jesteście państwo zainteresowani Zapraszam serdecznie na konsultację do Bydgoszczy posiadam taki sprzęt w centrum medycznym PESMED i na wizycie zostanie ono od razu wykonane.

nie potrzeba przygotowywać Dziecka w żaden sposób do takiej wizyty.

Nasze Centrum Medyczne zlokalizowany jest w Bydgoszczy na ulicy Sułkowskiego 15 telefon do kontaktu 501 232 629 konieczna jest wcześniejsza rejestracja na wizytę Warto aby dziecko zarejestrować w godzinach porannych na taką wizytę Gdyż w przypadku konieczności skierowania do szpitala na leczenie zabiegowe będziecie mogli państwo udać się z dzieckiem w celu zapisania na termin przyjęcia

Laryngolog udzielający konsultacji dla dzieci i dorosłych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy