Jak leczyć zakażenie jamy ustnej?

Witam mam 37 lat po odstawieniu sterydòw dostalam zatrucia w jamie ustnej,I mam rozekotany organizm ja płacze a mòj mąz sie smieje.Mialam silna depresje lekarz tego nie rozpoznał I sa skutki, nie wiedzialam co sie zemna dzieje boje sie ze z tego moze powstac leukoplakia bylam juz u paru lekarzy I nic konkretnego nie mòwią,czy może powstac z tego cos zlego trwa to juz 8 miesiecy nie mam juz siły dziekuje.

Witam Panią Serdecznie,

Na Pani pytanie oraz wprowadzić skuteczne leczenie, może jedynie lekarz osobiście.

Życzę Pani skutecznego wyleczenia,
Irena Mielnik-Madej