Jak leczyć zapalenie ucha u dziecka?

Syn ma 5lat, czesto choruje na zapalenie ucha(4 choroby w ciagu 6m-cy), lekarze przepisuja wtedy antybiotyk.Raz kazano nam stosowa ocet jablkowy, ale nie dalo to rezultatu.Do tej pory sadzilam, ze stan zapalny jest wywnikiem przeziebienia, lub efektem nurkowania.Teraz jednak syn byl zdrowy i nie przebywal na basenie, mamy sierpiwn wiec pogoda nie jest zla.Co moge zrobic, zastosowac aby stan zapalny nie powracal.Dodam ze mial usuniety 3migdal, a migdalki sa powiekszone.Boje sie wycinac migdalki boobawiamsiezezostaniezaatakowanakrtangdyichzabraknie

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u otolaryngologa i rozszerzona diagnostyka . Po przeanalizowaniu danych będzie można rozważyć Ew leczenie operacyjne