Jak leczyć zaparcia u młodej osoby?

Ogólnie wszyscy mówią że jestem szczupłą osobą, przy wzroście 169 cm ważę 50 kg, w talii mierzę 62 cm, natomiast w.biodrach-90. Mój problem polega na tym, że mam wystający brzuch pod pępkiem, jednak nie są to fałdy nawet,przez większość czasu jest wręcz napuchnięty, podejrzewam, że mam problemy z jelitami, ze względu na słabe trawienie (przy wypróżnianiu nie jednokrotnie okropnie boli mnie brzuch, mam wzdęcia, gazy, dodatkowo cierpię na zatwardzenie i to że wypróznię się2 razy na tydzień jest cudem

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednio dalszą diagnostykę.