Jak mam leczyć to podrażnienie w obrębie gałki ocznej?

Dzień dobry . Chciałem uzyskać porady od trzech dni borykam się z problemem lewego oka to znaczy. Rano czerwone oczy mam,Niewyraźne widzenie na lewe Oko miałem dyskomfort w oku taki jak uczucie ciała obcego i na światło było wrazliwe. Byłem u okulisty i badanie lampą szczelinową wykazało że to jest zapalenie oka lekarz mi przepisał krople softacort hydrocortisone sodium phosphate i jeszce thealoz duo. Przez trzy tygodnie mam używać. Po używaniu na ta chwile brak dyskomfortu na światło. Zostały jeszcze obiawy takie jak niewyraźne widzenie na lewe oko, czerwone oczy rano i mniejsze uczucie ciała obcego w oku. Bardzo proszę o poradę czy mam się tym bardzo martwić. Dziękuje i pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 35 LAT 12 miesięcy temu

Witam Pana.Jest Pan leczony na zapalenie przedniego odcinka oka,stosuje Pan słabe leki sterydowe i sztuczne łzy,niestety bez badania nie da się ocenić czy już Pan jest wyleczony.Zalecam kontrolę u lekarza,który Pana leczy za około 1 tydzień.Pozdrawiam serdecznie dr Kinga Jach