Jak jeszcze leczyć te problemy z oczami?

Witam,mam problem z oczami w sumie od września 2019r.Bylem u okulisty kilka razy ,stwierdził że wszystko ok , badanie dna oka też. Moimi objawami jest ciągle uczucie piasku w oczach i mety w oczach. Stosowałem krople etkin,thealoz Duo oraz krople przeciw zapalne softacort. Jednak ostatnio od około 3 tygodni te dolegliwości nawróciły mocniej i bardzo mi to przeszkadza (piasek w oczach , i mety kilka ok 5-6 w prawym i 3-4 w lewy oku,które widzę nawet przy pochmurnym dniu) prosił bym o poradę co jeszcze mógłbym zrobić żeby załagodzić objawy, i co jest jego przyczyną ,pójdę do okulisty ale w tej chwili ze względu na koronawirusa wszystkie wizyty na które się umowie są odwoływane , dziękuję i pozdrawiam

Taka terapia może pomóc dorywczo ale niestety nie musi, ponieważ na chwile obecną nie wiemy co się dzieje. Na szczęście taka kuracja jest w pełni bezpieczna i ma same plusy dla organizmu.

Ziołolecznictwo oferuje szeroką gamę surowców, które znajdują zastosowanie nie tylko w okładach. Zresztą nawet same okłady to też nie tylko popularny świetlik.

Pozdrawiam serdecznie, życząc zdrowia i szybkiego wyjaśnienia problemu.

mgr Arkadiusz Ciołkowski, zielarz - fitoterapeuta www.poradazielarska.pl