Jak mogą wyglądać miesiączki podczas karmienia piersią?

Witam czy mozliwe jest ze podczas karmienia piersią w jednym miesiącu mialam okres a pozniej znow nie? Dodam ze wczesniej karmilam tylko w dzien-w nocy dziecko przrsypialo calanoc a terwz karmie znacznie czesciej i to rownirz kilka razy w nocy. Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena ginekologiczna, antykoncepcja? Kiedy ostatni stosunek ?