Jak mogę interpretować wynik OGTT?

Witam, odebrałam dziś wyniki OGTT. Glukoza na czczo 5,33 mmol/l, po 1 h 9,69, po 2 h 4,37. Insulina na czczo 24,6 uU/ml, po 1 h 202 a po 2 h 28,6

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Mogę napisać jedynie, że poziom glukozy zarówno przed obciążeniem jak i po jest w granicach normy. natomiast niepokojący jest wynik insuliny po 1 godz od podania glukozy (202uU/ml). Interpretacji powinien dokonać Pani lekarz prowadzący.