Jak mogę skorygować tę wadę twarzy?

Kiedy byłam mała uczestniczyłam w pewnego rodzaju wypadku i prawdopodobnie miałam pękniętą kość w żuchwie lub gdzieś w okolicach. Nie byłam w szpitalu więc nie wiem. Od tego czasu prawa strona twarzy jest dużo szersza od lewej oraz linia szczęki jest jakby wyżej od lewej strony. Co mogę z tym zrobić? Czy operacja jest niezbędna czy jest jakaś inna metoda skorygowania tej wady? Jakie będę musiała ponieść koszty? Bardzo proszę o pomoc, gdyż z tego powodu mam bardzo duże kompleksy.

Witam,

Konieczna jest konsultacja chirurga szczękowego celem diagnostyki i ustalenia potencjalnego leczenia. Jeżli jest to sprawa pourazowa to jest możliwa kwalifikacja z NFZ.

Pozdrawiam serdecznie

Marek Paul