Jak można skutecznie wyleczyć nerwicę lękową?

Witam lecze sie na nerwice lekowa od 2 lat. Na poczatku myslalam ze to.problemy.neurologiczne, poniewaz np. Szlam do.pracy przeedocilsm sie. Na poczstku to bylo jsk szlam na noc natomiast po jakims czasie na tankach i na popoludniowkach. W koncu stwlo sie ze e pracy sie przewrocilam iod trgo.momentu nalam sie z domu eyjsc co chwila chodze na zwolnienie,boje sie isc do pracy. Lecze sie sie nawet postanowilam isc do psychoterspeutkinale narazie rezultatow nie ma. Chce normalnie funkcjonowac... jeszcze boje sie ze mnie zeolnia. Co.mamzrobic jak zyc;(

Witam
Jeśli nie ma efektów, to może trzeba zmienić psychoterapeutkę. Albo zacząć grupową psychoterapię. W terapii leczący jest kontakt, jeśli dobrze się Pani czuje na sesji, to warto poczekać na efekty. Przy szpitalach są organizowane grupowe terapie. Gdyby wolała Pani spróbować on-line terapii, zapraszam do kontaktu.
Przy nerwicy dobrze jest też wspierać się lekami, które psychiatra może odpowiednio dobrać.
Pozdrawiam
Łucja Fitchman
https://www.facebook.com/psychoterapiasystemowa
https://www.facebook.com/psychoterapiapary