Jak można wyleczyć padaczkę?

Mam 21 lat, leczę się w Lublinie a choruję już 7 lat. Czuję jak ma być atak i albo mam deja vu albo całkowicie tracę świadomość i nie pamiętam co się działo. Podobno to jest padaczka lekoodporna ale biorę leki : Lamitrin, Rispolept i Vimpat, a w 2016 r. miałam zabieg operacyjny wczepiali mi stymulator nerwu błędnego ale zbyt wiele to nie dało, czasami już jest coraz gorzej i już nie wiem co robić. Czy jest jakaś jeszcze szansa i czy mogę to jakoś wyleczyć ?

Jednocześnie przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.